Nasi klienci:

Reklamy świetlne (kasetony)
Ludzi zawsze interesuje to co się świeci, błyska, jest kolorowe i esteyczne. Oferujemy Państwu wykonanie kasetonów - profesjonalnych reklam świetlnych.


Reklama na pojazdach
Zadbaj o wizerunek swojej firmy - przekształć samochód w jeżdżącą wizytówkę. Reklama na pojazdach to jedna z najlepszych form reklamy zewnętrznej!
Przyczepy reklamowe
Przyczepy reklamowe są atrakcyjnym sposobem na prezentację Państwa firmy lub produktu. Przyczepa jest zawsze tam, gdzie życzy sobie tego klient, a 16 m2 powierzchni reklamowej jest zawsze na wysokości wzroku widza. Jesteśmy w stanie przygotować również reklamę dźwiękową, która jeszcze bardziej przyciągnie uwagę odbiorców.
Szyldy i tablice reklamowe
Tworzymy szyldy i tablice, montowane na ścianie lub posidające własną konstrukcję (wolnostojące). Treść reklamy wykonywana jest z folii samoprzylepnej. Istnieje możliwość zastosowania wydruku wielkoformatowego, który podniesie walory estetyczne reklamy.


Witryny sklepowe
Wykonujemy grafiki reklamowe na witrynach sklepowych, wykorzystując wszyskie dostępne technologie: wydruki wielkoformatowe, folie samoprzylepne, siatki One Way Vision, itp.


Standy
Standy to wygodna i łatwa w użyciu forma reklamy. Jej zaletą są niewielkie rozmiary i możliwość ekspozycji w niemal każdym miejscu.


Ulotki, wizytówki
Oferujemy Państwu usługi z zakresu poligrafi, począwszy od wizytówek i ulotek, poprzez katalogi i kalendarze, a skończywszy na wielkoformatowych wydrukach.


Nadruki na odzieży
Wykonujemy nadruki na koszulkach, odzieży ochronnej, parasolkach, torbach, czapeczkach itp. Nasze nadruki charakteryzują się idealnym wyglądem oraz bardzo dużą odpornością na pranie i ścieranie.


Gadżety reklamowe
Produkty reklamowe z logo firmy to doskonały sposób na jej promocję. Stworzymy dla Państwa wyjątkowe gadżety promujące Waszą firmę.


Wideofilmowanie oraz foto uroczystościach
Organizując ślub, wesele czynisz wszystko, aby ta wyjątkowa chwila zyskała odpowiednią oprawę. Skoro wiesz, że nawet najdrobniejsze detale mają ogromne znaczenie, zadbaj także o to, aby film z tej uroczystości miał równie wyjątkowy charakter.

Strona główna O firmie Oferta Realizacje Kontakt

Copyright © Studio Reklamy Czarnków, Lubasz, Trzcianka, Chodzież, Piła, Wronki, Szamotuły. All rights reserved.